Oferta - modelowanie 3D

Modelowanie 3D

Modelowanie 3d jest kluczowym procesem by uzyskać profesjonalną wizualizację. Jesteśmy w stanie stworzyć dowolny model w przestrzeni trójwymiarowej. Korzystając z długoletniego doświadczenia pracy w różnych programach 3D i łącząc elastyczność programowania CAD (nurbs) z modelowaniem wielokątnym (polygonalnym) nie jesteśmy ograniczeni w żaden sposób. Obojętnie czy to model organiczny czy techniczny jesteśmy w stanie wymodelować w zasadzie dowolny przedmiot, czy urządzenie techniczne. Modelujemy z rysunków technicznych, szkiców, lub fotografii. W procesie modelowania często jesteśmy w stanie wychwycić przeoczone błędy konstrukcyjne, jak i zaproponować alternatywne rozwiązania.
Im pełniejsza jest dokumentacja tym wierniejsze jest oddanie rzeczywistego przedmiotu i szybsza realizacja zlecenia. Dobrze wymodelowany przedmiot to połowa sukcesu w następnym etapie jakim jest wizualizacja. Nasze modele 3D są zoptymalizowane i uproszczone, tak by wizualizacja przebiegała wydajniej zachowując charakter przedmiotu.

Studio graficzne 3Dway - Profesjonalne wizualizacje 3D

Koncentrujemy się na fotorealistycznych wizualizacjach produktów i wnętrz. Ponad 30 letnie doświadczenie w branży graficznej i fotograficznej pozwala nam oferować najwyższej jakości grafikę 3D.

Zajmujemy się kompleksową reklamą do promocji firm i ich produktów przy użyciu wizualizacji 3D.

Zapewniamy profesjonalne efekty naszej pracy.

Search